Kartářka po telefonu

Společnost E.M.A. Europe s.r.o. je vedoucí společností na trhu služeb s přidanou hodnotou. Nabízíme internetové, hlasové a mobilní služby pro velká česká vydavatelství a on-line média.

Náplň práce:

•        Telefonické výklady týkající se esoteriky (astrologie, výklad karet, numerologie, atd.)

Nabízíme:

•        Zajímavou práci z pohodlí domova

•        Motivující finanční ohodnocení

•        Práci v přátelském a otevřeném kolektivu

•        Prostor pro vlastní seberealizaci

Požadujeme

•        Zkušenosti a orientace v esoterice

•        Vlastní PC a stabilní připojení k internetu

•        Živnostenský list (nemusí být hned od začátku)

•        Výbornou českou gramatiku

•        Spolehlivost, zodpovědnost, otevřenost

•        Schopnost komunikace

•        Psaní všemi deseti výhodou

Máte zájem? Vyplňte prosím náš dotazník na webových stránkách: www.astrojob.com nebo využijte přímého kontaktu: tel.: 800 700 702 (volání je zcela zdarma), e-mail: vera@em-agency.com

Těšíme se na vás!

Firma: E.M.A. Europe s.r.o.

Kontakt: Věra SCHNEIDER
Kozí 916/5
110 00 Praha 1 - Nové Město

Telefon: 739660888

Místo práce: Praha 1 - Staré Město

Typ úvazku: práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp

Plat: 20000 - 30000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé